SIGNAL detektory gazów, mierniki gazów, 
	czujniki, systemy parkingowe

 1. STACJONARNE SYSTEMY
  DETEKCJI GAZÓW
 2. SYSTEMY
  PARKINGOWE
 3. PRZENOŚNE
  MIERNIKI GAZÓW
 4. SYSTEMY OCHRONY
  PRACOWNIKÓW
 5. DIAGNOSTYKA
  PRZEMYSŁOWA
 6. USŁUGI
  I SERWIS
 7. STREFA
  PROJEKTANTA
 8. STREFA
  ZARZĄDCY
 9. O FIRMIE
  (OFERTY PRACY)

P.T.SIGNAL ultradźwiękowe wykrywacze Leakshooter

Przenośne wykrywacze nieszczelności

Sprawdź powiązane regulacje prawne: PRAWO

Najczęstsze przykładowe zastosowania:
- instalacje gazów sprężonych
- instalacje sprężonego powietrza
- instalacje podciśnienia (próżni)

Warto przeczytać:
     


WYKRYWACZE ULTRADŹWIĘKOWE


Przeznaczenie: Instalacje dowolnych gazów sprężonych
Wykrywacze ultradźwiękowe działają w oparciu o niesłyszalne dla ucha ludzkiego dźwięki o wysokich częstotliwościach jakie wydaje ulatniający się poprzez nieszczelność gaz. Dzięki temu można wykrywać różne rodzaje gazów i czynników chłodniczych niezależnie od ich składu chemicznego (w tym gazy niewykrywalne za pomocą wykrywaczy gazów jak np. azot, argon, tlen, hel, mieszanki spawalnicze czy sprężone powietrze). Przyrząd nie jest także zależny od obecności innych gazów w powietrzu (tła gazowego) lub warunków atmosferycznych.

Leakshooter

LEAKSHOOTER LKS1000

Najbardziej zaawansowany wykrywacz ultradźwiękowy na świecie wyposażony w kamerę ze wskaźnikiem miejsca wycieku. Kamera umożliwa precyzyjną lokalizację miejsca wycieku i wykonanie fotografii, które następnie można wysłać do komputera. Na wyposażeniu znajdują się wysokiej jakości słuchawki, dzięki którym operator słyszy pojawiające się dźwięki. Urządzenie idealne do lokalizacji wycieków na rozległych przemysłowych instalacjach gazów technicznych, pary lub sprężonego powietrza, które sprawdzi się także w codziennej pracy serwisów dowolnych instalacji gazowych, gazów medycznych lub czynników chłodniczych. Leakshooter może być wykorzystywany ponadto do badania instalacji podciśnieniowych (próżniowych), w energetyce do badania wyładowań niezupełnych i wyładowań koronowych, wraz z sondą dotykową, do badania łożysk, silników oraz układów przełączających na instalacjach (np. separatorów kondensatu).

LKS 1000 brak wycieków LKS 1000 mały wyciek LKS 1000 duży wyciek

Akcesoria:
LEAKSHOOTER LKS1000 pokrowiec LEAKSHOOTER LKS1000 sonda giętka LEAKSHOOTER LKS1000 sonda dotykowa

CENA: uzależniona od wersji - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Strona produktu: www.leakshooter.pl
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,7 MB) -> Karta katalogowa Leakshooter LKS1000

TRU POINTE ULTRA

Klasyczny ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności. Skala LED informuje o poziomie sygnału, który także jest przetwarzany na dźwięki słyszalne i odtwarzany w słuchawkach (z regulacją natężenia dźwięku). Wykrywacz polecany w szczególności do instalacji gazowych, chłodniczych, grzewczych, przemysłowych, medycznych.

CENA: uzależniona od wersji - na zapytanie)
Producent:
Dokumenty:


WYKRYWACZE NIESZCZELNOŚCI


Micro CD-100

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego.
Wykrywacz wycieku gazów palnych. Wykrywa gaz ziemny, gaz płynny (propan-butan), wodór, amoniak. Wyskalowane dwa zakresy poziomu wycieku gazu, elastyczny wysięgnik pomiarowy, automatyczne zerowanie. Trwała i ergonomiczna obudowa, instrukcja w języku polskim. W komplecie baterie. Na życzenie przy zakupie wydajemy certyfikat sprawdzenia urządzenia.

CENA: 399zł + VAT (certyfikat sprawdzenia +99zł + VAT)
Producent: RIDGID
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (3,4 MB) -> Micro CD-100 karta katalogowa

S-321

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego.
Wykrywacz wycieku gazów palnych z pompką zasysającą. Wykrywa gaz ziemny i płynny. Wyskalowane dwa zakresy poziomu wycieku gazu, obrotowo-uchylany elastyczny wysięgnik pomiarowy, cienka nasadka do penetracji miejsc trudno dostępnych, automatyczne zerowanie. Duża trwałość (ok.10 lat) oraz łatwość w użyciu wraz z instrukcją w języku polskim powodują, że jest to idealny przyrząd dla wszystkich, którzy mają do czynienia z instalacjami gazowymi. W komplecie baterie i pokrowiec.

CENA: urządzenie wycofane ze sprzedaży
Licencja:
Dokumenty:

S-321F

Przeznaczenie: Instalacje gazów chłodniczych. Freony.
Wykrywacz wycieku freonów z pompką zasysającą. Wyskalowane dwa zakresy poziomu wycieku gazu, obrotowo-uchylany elastyczny wysięgnik pomiarowy, cienka nasadka do penetracji miejsc trudno dostępnych, automatyczne zerowanie. Duża trwałość (ok.10 lat) oraz łatwość w użyciu wraz z instrukcją w języku polskim powodują, że jest to idealny przyrząd dla wszystkich, którzy mają do czynienia z instalacjami chłodniczymi. W komplecie baterie i pokrowiec.

CENA: urządzenie wycofane ze sprzedaży
Licencja:
Dokumenty:

LD-100-(N)

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego.
Detektor nieszczelności instalacji gazowych. Detektor dyfuzyjny gazów palnych i wybuchowych na poziomie 100ppm (dla metanu). Urządzenie łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikowi. Giętkie ramie pozwala w łatwy sposób poruszać się wzdłuż instalacji gazowej. Są dwie wersje urządzenia LD-100/N oraz LD-100 posiadjący certyfikat EX.

CENA: na zapytanie (wersja N)
CENA: na zapytanie (z atestem EX)
Producent:
Dokumenty:

LEAKATOR-10

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego, instalacje innych gazów wybuchowych.
Niezawodny, profesjonalny detektor nieszczelności instalacji gazowych światowego lidera, firmy Bacharach. Detektor dyfuzyjny gazów palnych i wybuchowych na poziomie 50ppm. W szybki, łatwy i bezpieczny sposób można dzięki temu urządzeniu zlokalizować nawet najmniejsze źródło nieszczelności. Bezpieczny w użyciu, posiada budowę przeciwwybuchową bez atestu Ex.

Wykrywane gazy:
aceton, acetylen, benzen, butan, etanol, opary paliw, heksan, wodór, opary rozpuszczalników, metan, propan

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

LEAKATOR-10 ETO

Przeznaczenie: Instalacje tlenku etylenu ETO.
Specjalna wersja LEAKATOR'a do wykrywania nieszczelności instalacji tlenku etylenu. Zakres 0-50ppm.

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

GSP-1

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego
Wykrywacz nieszczelności instalacji gazowych serii Blue Line, firmy Afriso. Detektor dyfuzyjny gazów palnych i wybuchowych (w tym metan i propan-butan). Posiada przycisk umożliwiający ustawienie punktu zerowego urządzenia w stosunku do otoczenia. Duża czułość pozwala skutecznie zlokalizować nawet najmniejsze źródło nieszczelności.

CENA: Na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

GASTRAX

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego, instalacje innych gazów wybuchowych.
Detektor gazów przeznaczony do wykrywania oraz lokalizacji nieszczelności instalacji gazowych oraz kontroli szczelności butli z gazem płynnym. Detektor dyfuzyjny gazów palnych i wybuchowych (w tym metan i propan-butan). Sygnalizacja stężenia gazu - bargraph LED + sygnał dzwiękowy o zmiennej częstotliwości. Wersja ECO może występować w wersji do pomiaru CH4 i LPG, CH4, LPG, H2, NH3 lub BTX (rozpuszczalniki). Wersja STD z odłączaną sondą oraz możliwoscią instalacji wysięgnika i 4 rodzajów sond.

CENA wersja ECO CH4 LPG: na zapytanie
CENA wersja ECO CH4: na zapytanie
CENA wersja ECO LPG: na zapytanie
CENA wersja ECO H2: na zapytanie
CENA wersja ECO NH3: na zapytanie
CENA wersja ECO BTX: na zapytanie
CENA wersja STD: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

CG1S / CG1SP

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego
Dyfuzyjny lokalizator nieszczelności instalacji gazowych. W komplecie znajduje się wysięgnik wysuwany ok.120cm (wersja "s") lub giętki 30cm (wersja "sp"), ładowarka. Wykrywacz posiada skalę diodową, sygnalizację akustyczną, 2 tryby pracy (normalny i regulowanej czułości), sygnalizację stanu akumulatorów oraz uszkodzenia. Urządzenie wyposażone jest w układ automatycznego wyłączenia w przypadku rozładowania akumulatorów poniżej dopuszczlnego poziomu.

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

LEAKATOR Jr.

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego
Młodszy brat Leakator'a-10. Wskaźnik optyczny i dźwiękowy. Sonda o długości 30cm. Automatyczne zerowanie. Zasilanie: 4 baterie R6. W komplecie baterie i pokrowiec.

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

INFORMANT 2

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego lub instalacje chłodnicze
Wykrywacz nieszczelności instalacji gazowych i chłodniczych. Łatwowymienialne sensory (nawet w obecności wykrywanego gazu) umożliwiają wykywanie gazów palnych (osobny sensor) lub czynników chłodniczych (osobny sensor). Skala diodowa, słupkowa, sygnał akustyczny (z opcją wyciszenia), automatyczne dopasowanie czułości, dyfuzyjna metoda pomiaru. Waga: 0,39kg z bateriami. Wykrywane czynniki chłodnicze: R-12, R-22, R-123. R-134a i mieszanki R-404A, R-408A, R-409A oraz R-410A. W komplecie: baterie, walizka, gumowa nakładka ochronna.

CENA: na zapytanie
Producent:

Dokumenty:

G 300 II

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego lub instalacje chłodnicze amoniak NH3.
Lokalizator dyfuzyjny nieszczelności instalacji z amoniakiem NH3 lub gazem ziemnym lub płynnym. W komplecie znajduje się wysięgnik giętki 30cm, sonda ręczna z kablem spiralnym 20-90cm, ładowarka, walizka transportowa. Urządzenie posiada skalę diodową oraz sygnalizację akustyczną. Na życzenie urządzenie może być skalibrowane na inne czynniki chłodnicze lub gazy palne.

Akcesoria: G300 walizka transportowa

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie.
Producent:
Dokumenty:


WYKRYWACZE Z FUNKCJĄ MIERNIKA


GT2X

Przeznaczenie: Instalacje gazu ziemnego i gazu płynnego
Wykrywacz nieszczelności instalacji gazowych z funkcją miernika CO, CH4 i LPG. Czytelny wyświetlacz i łatwa obsługa urządzenia powodują, że pomimo dodatkowych funcji jego obsługa jest tak samo prosta jak innych wykrywaczy nieszczelności. Przyrząd posiada dodatkowo funkcję ustawiania podświetlania wyświetlacza i włączania sygnału dźwiękowego podczas alarmów. W komplecie z przyrządem dostarczany jest futerał z paskiem nośnym.

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:Treść niniejszej strony nie stanowi oferty handlowej i nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec P.T.SIGNAL. Aktualność oferty można zweryfikować telefonicznie.© 2017 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Strony produktowe firmy P.T.SIGNAL: mierniki gazów, detektor wielogazowy www.gasclip.pl, mierniki jednogazowe bez kalibracji www.singlegasclip.pl, mierniki wielogazowe bez kalibracji www.multigasclip.pl, detektory wielogazowe www.detektorwielogazowy.pl, ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności z kamerą www.leakshooter.pl, systemy detekcji gazów www.msr-electronic.pl, systemy parkowania www.msr-traffic.pl, autoryzowany serwis gazex www.serwisgazex.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy parkingowe, systemy przeciwpożarowe, układy oddymiania, układy wentylacji mechanicznej, instalacje gazowe, punkty redukcyjno-pomiarowe.