SIGNAL detektory gazów, mierniki gazów, 
	czujniki, systemy parkingowe

 1. STRONA
  GŁÓWNA
 2. STACJONARNE SYSTEMY
  DETEKCJI GAZÓW
 3. SYSTEMY
  PARKINGOWE
 4. PRZENOŚNE
  MIERNIKI GAZÓW
 5. DIAGNOSTYKA
  ŁOŻYSK I SILNIKÓW
 6. USŁUGI
  I SERWIS
 7. STREFA
  PROJEKTANTA
 8. STREFA
  INSTALATORA
 9. STREFA
  ZARZĄDCY
 10. O FIRMIE
  (OFERTY PRACY)

P.T.SIGNAL mierniki gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu.

Przenośne mierniki gazów

Sprawdź powiązane regulacje prawne: PRAWO

Najczęstsze przykładowe zagrożenia gazowe:
- gazy toksyczne, wybuchowe, ubytek i nadmiar tlenu


Aby obejrzeć poniższe filmy kliknij na tryb pełnoekranowy w prawym dolnym rogu.


Pobierz najnowsze katalogi:
Detektory wielogazowe dla straży pożarnej i służb ratowniczych Mierniki gazów dla straży pożarnej i służb ratowniczych          Mierniki gazów dla oczyszczalnio i służb wod-kan          Mierniki gazów dla statków i jednostek morskich
Mierniki gazów i detektory dla pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, służb ratowniczych, służb komunalnych, wodociągów, oczyszczalni ścieków, statków, platform wiertniczych i infrastruktury morskiej


MIERNIKI WIELOGAZOWE


NOWOŚĆ

Miernik gazów nie wymagający kalibracji Multi Gas Clip Simple

BEZ KALIBRACJI
BEZ ŁADOWANIA

MULTI GAS CLIP SIMPLE (MGC SIMPLE)

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S i gazów wybuchowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pracowników zakładów przemysłowych, inspektorów.

Unikatowe cechy miernika:
Nie wymaga kalibracji.
Nie wymaga ładowania.
Nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych (sensor IR).
Sensor gazów wybuchowych odporny na zatrucia lub przekroczenia zakresu.
2 lata ciągłej pracy (zależnie od sumarycznej długości trwania alarmów).
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: na zapytanie
DOSTĘPNOŚĆ: przewidywana luty 2017
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (2,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Simple (MGCSimple)

Miernik 4 gazowy Multi Gas Clip
Przenośny miernik wielogazowy z pompką zasysającą Multi Gas Clip Pump

MULTI GAS CLIP (MGC)
MULTI GAS CLIP PUMP (MGC PUMP) z pompką

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S i gazów wybuchowych. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pracowników zakłądów przemysłowych, inspektorów.
Akcesoria:
Przenośna stacja kalibracyjna Multi Gas Clip Dock Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca Ładowarka samochodowa miernika gazów Multi Gas Clip

Unikatowe cechy miernika:
Z sensorem IR nie wymaga ładowania przez 2 miesiące (bez pompki) lub 5 dni (z pompką).
Z sensorem IR nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych.
Pamięć zdarzeń i pomiarów.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Strona produktu: www.gasclip.pl
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (3,2 MB) -> Karta katalogowa miernik gazów Multi Gas Clip (MGC)

MiniTOX-3x

Przenośny miernik wielogazowy do jednoczesnego pomiaru stężenia gazów wybuchowych, 2 gazów toksycznych z realnym pomiarem NDS i NDSCh oraz tlenu. Posiada duży wyświetlacz ułatwiający odczyt wskazań i sygnalizator akustyczny podnoszący bezpieczeństwo stosowania. Rejestruje wyniki pomiarów w wewnętrznej pamięci z możliwością odczytu na ekranie komputera PC. Możliwość pomiaru: O2, CO, H2S, CO/H2S, NH3, NO, NO2, SO2, CL2, HCN, C2H4O. Jednocześnie min.1 sensor, max.3 sensory typu mTX.

CENA:
1399zł + VAT - korpus do rozbudowy
 599zł + VAT - sensor jedno-gazowy
1198zł + VAT - sensor dwu-gazowy
Producent:
Dokumenty:

GasHUNTER

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. W zależności od wersji może mierzyć od 1 do 4 gazów m.in. O2, CO, H2S, SO2, HCN, H2, PH3, SiH4, NH3, NO, Cl2, NO2, HCl/HBr, THT, O3, HF, gazy wybuchowe i inne. Ma możliwość dokupienia pompki ręcznej.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

MultiPro

Przenośny miernik czterogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. Mierzy O2, CO, H2S i gazy wybuchowe. Możliwość dokupienia pompki ręcznej lub elektrycznej.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

MX-4 VENTIS

Podstawowy model znanej firmy Industrial Scientific. Przenośny miernik czterogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. Mierzy O2, CO, H2S, NO2, SO2 lub gazy wybuchowe. Możliwość wyposażenia w pompkę elektryczną.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

ALTAIR 4

Przenośny miernik czterogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia O2, CO, H2S, CH4. Gumowa obudowa i duże gumowe klawisze do operowania w rękawicach. Alarm dźwiękowy, świetlny i wibracyjny. Opcjonalnie pompka elektryczna. Wodoodporny IP67. Opcjonalnie alarm bezruchu szczególnie przydatny dla służb ratowniczych i pracowników wchodzących w zamknięte przestrzenie.

Akcesoria: ALTAIR 4 pompka elektryczna

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:


MX6 IBRID

Nowoczesna konstrukcja firmy IS przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak tlenek węgla (CO), siarkowodór (H2S), tlen (O2), dwutlenek azotu (NO2), dwutlenek siarki (SO2), metan (CH4), wodór (H2), chlor (Cl2), dwutlenek węgla (CO2), dwutlenek chloru (ClO2), fosforowodór (PH3) i inne w tym lotne związki organiczne VOC (sensor PID). Kolorowy wyświetlacz, stacje dokujące, duża ilość funkcji powodują, że to prawdziwy "kombajn" do pracy.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:Gas Alert Micro Clip / GasAlertMax XT (z pompką)

Przenośny miernik czterogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. Mierzy O2, CO, H2S i gazy wybuchowe. Alarm dźwiękowy, świetlny i wibracyjny. Wodoodporny IP67.

Akcesoria: MICRODOCK naścienna stacja kalibracyjna

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:Gas Alert Micro 5

Przenośny miernik pięciogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. Mierzy O2, CO, H2S, PH3, SO2, NO2, HCN, Cl2, NH3, ClO2, O3 i gazy wybuchowe. Alarm dźwiękowy, świetlny i wibracyjny. Wbudowana pompka elektryczna. Wodoodporny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

GX-2009

Najmniejszy przenośny miernik czterogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. Mierzy O2, CO, H2S i gazy wybuchowe. Ma możliwość dokupienia zasysającej pompki elektrycznej.

Akcesoria: GX stacja kalibracyjna GX stacja kalibracyjna

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

QRAE II

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. W zależności od wersji może mierzyć od 1 do 4 gazów O2, CO, H2S i gazy wybuchowe. Ma możliwość dokupienia zasysającej pompki elektrycznej, sond pomiarowych sztywnych i giętkich. Szczególnie polecany do miejsc trudnodostępnych lub miejsc w których może występować biogaz: studzienki kanalizacyjne, studnie, cysterny, zbiorniki, oczyszczalnie itp.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

G 333

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych i wybuchowych. W zależności od wersji może mierzyć od 1 do 4 gazów O2, CO, H2S i gazy wybuchowe. Ciekawym i charakterystycznym rozwiązaniem dla tego miernika jest dobrze widoczny sygnalizator optyczny. Miernik jest dostarczany z futrałem i paskiem nośnym.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

MICROTECTOR III G460

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia nawet do 6 gazów toksycznych i wybuchowych. W zależności od wersji może mierzyć gazy toksyczne, wybuchowe i tlen. Duże klawisze umożliwiają pracę w rękawicach. Dobrze widoczny sygnalizator optyczny. Miernik może być wyposażony w elektryczną pompkę zasysającą dzięki czemu mozna dokonać pomiaru z odległości do 30m używając sond giętkich lub sztywnych. Rejestruje wyniki pomiarów w wewnętrznej pamięci z możliwością odczytu na ekranie komputera PC poprze interfejs (opcja).

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

ALTAIR 5

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia nawet do 6 gazów toksycznych i wybuchowych. W zależności od wersji może mierzyć gazy toksyczne, wybuchowe i tlen. Opcjonalnie kolorowy wyświetlacz, duże klawisze, opcjonalnie możliwość transmisji bezprzewodowej. Dobrze widoczny sygnalizator optyczny. Oprogramowanie MSA Link. ALTAIR 5

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:


MIERNIKI JEDNOGAZOWE


Przenośny miernik gazów bez kalibracji Single Gas Clip

SINGLE GAS CLIP (SGC)

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO lub H2S. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO lub H2S już od 0,1ppm. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, 4 paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, pamięć zdarzeń, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pilotów niewielkich samolotów.

Akcesoria: Przenośna stacja kalibracyjna mierników Single Gas Clip Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca do mierników Single Gas Clip
Cechy:Miernik Single Gas Clip przyczepiony do kasku Miernik Single Gas Clip klips mocujący

Nie wymaga ładowania ani kalibracji przez 24 miesiące.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.
CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Strona produktu: www.gasclip.pl
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,7 MB) -> Karta katalogowa miernika Single Gas Clip (SGC)

SINGLE GAS CLIP Plus (SGC Plus)

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak CO lub H2S. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO lub H2S już od 0,1ppm. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, 4 paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, pamięć zdarzeń, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pilotów niewielkich samolotów.
Różnica pomiędzy SGC, a SGC Plus polega zastosowaniu w SGC Plus rewolucyjnego układu hibernacji miernika. Kiedy miernik nie jest używany można go wprowadzić w "stan uśpienia" z pomocą stacji dokującej. Dzięki temu miernik może nam służyć nawet do 36 miesięcy.
Akcesoria: Przenośna stacja kalibrująco-dokująca Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca
Cechy:SGC Plus przyczepiony do kasku SGC klips mocujący

Nie wymaga ładowania ani kalibracji przez 24 miesiące.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.
CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Strona produktu: www.gasclip.pl
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,0 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip Plus (SGC Plus)

Toxi Pro

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S, SO2, PH3, NH3, NO2, Cl2, ClO2. Miernik wyposażony w czytelny wyświetlacz, podświetlanie ekranu, pamięć pomiarów, odczyt stężeń szczytowych, alarm dźwiękowy, dodatkową diodę alarmową oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

Gas Badge Pro

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S, SO2, HCN, H2, PH3, NH3, NO2, Cl2, ClO2. Miernik prosty w obsłudze, wyposażony w czytelny wyświetlacz, podświetlanie ekranu, pamięć pomiarów, odczyt stężeń szczytowych, możliwość podłączenia pompki ręcznej, alarm dźwiękowy oraz inne przydatne funkcje. Idealne urządzenie ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami. Wodoodporny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

Gas Badge Plus

Jednorazowy przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia tlenku węgla (CO), siarkowodoru (H2S), tlenu (O2), dwutlenku azotu (NO2) lub dwutlenku siarki (SO2). Czas pracy od momentu włączenia 2 lata. Zakresy: 0-1500ppm (CO), 0-500ppm (H2S), 0-30% (O2), 0-150ppm (NO2), 0-150ppm (SO2). Wodoodporny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

T-40 Rattler

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia tlenku węgla (CO) lub siarkowodoru (H2S). Pamięć stężeń maksymalnych. Alarm dźwiękowy, świetlny i wibracyjny. Małe rozmiary 86x58x19mm. 500 godzin pracy na jednej baterii R6. Zakresy: 0-999ppm (CO), 0-500ppm(H2S)

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

Gas Watch 2

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia CO, H2S, O2. Pamięć stężeń maksymalnych. Alarm dźwiękowy, świetlny i wibracyjny. Małe rozmiary 64x43x23mm. 3000 godzin pracy na jednej baterii. Zakresy: 0-500ppm (CO), 0-100ppm(H2S), 0-40%v/v (O2)

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:    
Dokumenty:

ALTAIR PRO

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia tlenku węgla (CO), siarkowodoru (H2S), tlenu (O2), . Pamięć stężeń maksymalnych. Wodoodporny IP67. Łatwo wymienna bateria i sensory. Alarm dźwiękowy, świetlny i wibracyjny. Komunikacja z PC przez podczerwień.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
 

Micro IV

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S, SO2, HCN, H2, PH3, NH3, NO2, NO, Cl2, ClO2, C2H4O, SiH4, HCl, C4H10O, O3. Miernik prosty w obsłudze, wyposażony w czytelny wyświetlacz, podświetlanie ekranu, pamięć pomiarów, odczyt stężeń szczytowych, możliwość podłączenia pompki elektrycznej, alarm dźwiękowy, dobrze widoczny sygnalizator optyczny. Zasilanie zapewnia zwykła bateria 1,5V.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

MEX Plus

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów wybuchowych. Miernik jest dostarczany z etui i ładowarką. Opcjonalnie sonda. Dostępne gazy: CH4 (metan); LPG (propan-butan); H2 (wodór); NH3 (amoniak); BTX (rozpuszczalniki); C8H18(oktan).

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

SENSOR TOX

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia gazów toksycznych lub tlenu. Miernik jest dostarczany z etui i ładowarką. Opcjonalnie aspirator ręczny. Dostępne gazy: O2 (tlen); CO (tlenek węgla); H2S (siarkowodór); NH3 (amoniak); Cl2 (chlor); H2(wodór - niskie stężenia); SO2 (ditlenek siarki); NO (tlenek azotu); NO2 (ditlenek azotu); HCl (chlorowodór); ETO (tlenek etylenu).

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

SGA 71

Osobisty miernik tlenku węgla (CO) światowego lidera firmy KANE. Zakres 0-999 ppm (podświetlany wyświetlacz). Rozdzielczość wskazania 1ppm, Dokładność <100ppm +/-5ppm; >100ppm +/-3% odczytu Czas pomiaru 30-40 sek. Pomiar dyfuzyjny. Alarm Dźwiękowy. Zasilanie bateria 9V.

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:


MIERNIKI FOTOJONIZACYJNE (PID)


MX6 IBRID

Nowoczesna konstrukcja firmy IS przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak tlenek węgla (CO), siarkowodór (H2S), tlen (O2), dwutlenek azotu (NO2), dwutlenek siarki (SO2), metan (CH4), wodór (H2), chlor (Cl2), dwutlenek węgla (CO2), dwutlenek chloru (ClO2), fosforowodór (PH3) i inne w tym lotne związki organiczne VOC (sensor PID). Kolorowy wyświetlacz, stacje dokujące, duża ilość funkcji powodują, że to prawdziwy "kombajn" do pracy.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

Mini RAE 3000

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia lotnych związków organicznych (VOC). W swojej pamięci posiada 350 współczynników korekcyjnych, więcej niż jakikolwiek inny miernik fotojonizacyjny. Wyposażony w możliwość przesyłu danych w czasie rzeczywistym przez wbudowany moduł RF (do 2 mil przy użyciu modułu RAELink2) lub Bluetooth. Opcjonalnie możliwość użycia modułu RAELink3, który umożliwia przesył danych w czasie rzeczywistym (do 2 mil) oraz lokalizację urządzenia poprzez GPS. Podświetlenie ekranu w warunkach ograniczonej widoczności. Wyposażony w elektryczną pompkę zasysającą. Pamięć wyników pomiarów (do 6 miesięcy przy zapisie w odstępach jednominutowych). Wodoodporny IP 67. Duże klawisze umożliwiają pracę w rękawicach. Możliwość dokupienia stacji kalibracyjnej.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

Multi RAE Plus

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia lotnych związków organicznych (VOC) gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu. W swojej pamięci posiada 60 współczynników korekcyjnych oraz dodatkowo listę ponad 300 współczynników, które można wprowadzić. Wyposażony w możliwość przesyłu danych w czasie rzeczywistym przez wbudowany moduł RF (do 2 mil przy użyciu modułu RAELink2). Oprócz sensora PID może być wyposażony w sensory gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu. W sumie 5 sensorów. Podświetlenie ekranu w warunkach ograniczonej widoczności. Wyposażony w elektryczną pompkę zasysającą. Pamięć wyników pomiarów (80 godzin dla 5 sensorów) moze być odczytana przez komputer PC za pomocą opcjonalnego oprogramowania. Duże klawisze umożliwiają pracę w rękawicach.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:

MICROTECTOR III G460

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia nawet do 6 gazów toksycznych i wybuchowych. W zależności od wersji może mierzyć gazy toksyczne, wybuchowe i tlen. Duże klawisze umożliwiają pracę w rękawicach. Dobrze widoczny sygnalizator optyczny. Miernik może być wyposażony w elektryczną pompkę zasysającą dzięki czemu mozna dokonać pomiaru z odległości do 30m używając sond giętkich lub sztywnych. Rejestruje wyniki pomiarów w wewnętrznej pamięci z możliwością odczytu na ekranie komputera PC poprze interfejs (opcja).

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:


MIERNIKI INFRA-RED (CO2)


AirTECH mini (vento)

Przeznaczenie
1. wyrywkowa i rutynowa kontrola poziomu CO2 w:
- pieczarkarniach, szklarniach, drobiarniach itp.
- pomieszczenia, gdzie przebywają ludzie (bary, restauracje, sale kinowe itp.)
2. ocena jakości powietrza wewnętrznego i wydajności systemów wentylacyjnych

Cechy użytkowe:
1. zakres pomiarowy: 0-3% v/v (rozszerzony 3-10% v/v ze zwiększonym błędem pomiarowym 0-6000ppm (wersja vento) 2. wysoka czułość, selektywność i trwałość
3. wbudowany moduł pamięci do rejestracji odczytów
4. alarm optyczny i dźwiękowy
5. zasilanie z wbudowanego akumulatora Li-Ion (bez efektu pamięci)
6. długi czas pracy - ok. 12 h/ładowanie
7. erognomiczna obudowa (wielkość telefonu komórkowego), futerał, klips, ładowarka

CENA (wersja mini): 2899zł + VAT
CENA (wersja vento): 2699zł + VAT
Producent: (Szwecja)
Dokumenty:

AirTECH duo

Przeznaczenie
okresowe pomiary stężenia tlenu i dwutlenku węgla w przechowalniach owoców i warzyw oraz w innych pomieszczeniach zamkniętych

Cechy użytkowe:
1. zakres pomiarowy: 0-25%; dwutlenek węgla - 0-4%
2. sensor CO2, sensor O2, układ poboru gazu (membranowa pompa zasysająca, filtry, przewody), zasilacz w jednej obudowie
3. selektywny i precyzyjny pomiar stężenia tlenu i dwutlenku węgla
4. duża żywotność sensorów CO2 (powyżej 10 lat) i O2 (powyżej 4 lat)
5. sygnalizacja braku przepływu gazu
6. filtr mechaniczny i przeciwwodny z sygnalizacją zatkania
7. ładowarka - zasilanie 230 VAC
8. poręczny futerał, łatwość przenoszenia (waga ok. 1kg.)

CENA: 3399zł + VAT
Dokumenty:

pSENSE i pSENSE RH

Przeznaczenie
1. kontrola poziomu CO2 w:
- pieczarkarniach, szklarniach, drobiarniach itp.
- pomieszczenia, gdzie przebywają ludzie (bary, restauracje, sale kinowe itp.)
2. ocena jakości powietrza wewnętrznego i wydajność systemów wentylacyjnych

Cechy użytkowe:
1. zakresy pomiarowe:
      pSENSE: liniowy 0-2000ppm; nieliniowy 2000-10000 ppm
      pSENSE RH: liniowy 0-5000; nieliniowy 5000-10000 ppm
2. wysoka czułość, selektywność i trwałość
3. pomiar temperatury -10oC - +60oC
4. pomiar wilgotności 0-99% RH (tylko wersja pSENSE RH)
5. alarm optyczny i dźwiękowy
6. trwałość sensora ok. 15 lat
7. erognomiczna obudowa , walizka transportowa

CENA pSENSE: 899zł + VAT
CENA pSENSE RH: 999zł + VAT
Producent: (Szwecja)
Dokumenty:Treść niniejszej strony nie stanowi oferty handlowej i nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec P.T.SIGNAL. Aktualność oferty można zweryfikować telefonicznie.© 2017 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Strony produktowe firmy P.T.SIGNAL: mierniki gazów www.gasclip.pl, mierniki jednogazowe bez kalibracji www.singlegasclip.pl, mierniki wielogazowe bez kalibracji www.multigasclip.pl, detektory wielogazowe www.detektorwielogazowy.pl, ultradŸwiękowy detektor nieszczelności z kamerą www.leakshooter.pl, systemy detekcji gazów www.msr-electronic.pl, systemy parkowania www.msr-traffic.pl, autoryzowany serwis gazex www.serwisgazex.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów, wykrywacze nieszczelności, systemy parkingowe, systemy przeciwpożarowe, układy oddymiania, układy wentylacji mechanicznej, instalacje gazowe, punkty redukcyjno-pomiarowe.